O nás

Miesto, kde sa stretne chuť s históriou

Legendami opradený hrad Camelot sa stal vzorom pre otvorenie našej reštaurácie s ojedinelou “hradnou” atmosférou. Všetko tu navodzuje doby dávno minulé, keď bolo na všetkého času viac a aj pokrmy voňali a chutili ináč.

Pohodlné boxy, ukryté pred zhonom mesta, milá obsluha hradných dám, voňavé pokrmy na originálnych hlinených tanieroch. Excelentné víno, výborné pivo, poctivé porcie, šťavnaté steaky a pravé tataráky si u nás zamilujete!

Náš tím

Zuzana Csomorová

Manažérka

Camelot bola moja láska na prvý pohľad, a s rovnakou láskou sa oň starám každý deň. S úsmevom na perách rada vítam našich hostí, pretože prezentujem kvalitu, za ktorou si stojím.

Zistiť viac

Vladimír Krempaský

Hlavný výčapný

S Camelotom sa učím a rastiem. Vďaka práci za výčapom som niekoľkokrát uspel aj v súťaži Master Bartender. Skúsenosti čapujem do každého pohára, aby bol každý jeden dokonalý.

Zistiť viac

Maroš Ondruš

Hlavný kuchár

Práca s kvalitnými a čerstvými surovinami je splnený sen, ktorý si plním každý deň. Ku každej porcii pristupujem s rovnakým nadšením, čo sa odráža aj na chuti pokrmov a špecialít.

Zistiť viac

Marián Kováčik

Hlavný kuchár

Práca v reštaurácii Camelot mi dáva mnoho. Každý deň tu mám možnosť využiť svoju fantáziu a kreativitu a spájať tak tradičné s moderným. Tieto kombinácie pripravujem najradšej.

Zistiť viac

Akcie a oslavy

Kontaktujte nás

Meno :


Email :


Vaša správa :Naše ocenenia

TREND TOP 2019

GURMÁN 2019

TREND TOP 2018

GURMÁN 2018